У нас на подвір’ї 7 воронок. Чудом не згорів будинок, два попадання под самий фундамент, тож стіни повело, знесло веранду
Криші немає, вікон також. Але хоча б не згоріло...
Огорожі як і не було... Страшно це все...
У нас в цей час цуценята були, якраз вік початку прикрому.
У суки різко пропало молоко, вони корм їсти не хочуть, після підвалу почали хворіти, я вже переступила через себе і занесла назад у будинок, як тільки починали стріляти бігла їх заносити.
Приїхали з ними в Італію, вони худющі, очі течуть. Я думала половина не виживе
Приїхали туди, там вже тепло було, сонце. Вітаміни, корм м’який по ложці, через тиждень стали відходити.
Зараз мама з сестрою повернулись, намагаються щось відбудовувати, частину собак забрала додому, я поки в Польщі, зараз поставлять огорожу і будемо також повертатись.
В дорозі одна собака не витримала і померла, я не знаю що це було, серце, інсульт((( не знаю коли вивозили сиділи по 5 в боксі.
Не дай Боже ще раз таке пережити... Пишу вам і плачу, втратили здорову молоду собаку, якій ще жити і жити(((
Вивозили 22 дорослих собак, з них дві крупні і шість цуценят.
День ночували в підземному паркінгу, бо з міста не випускали, а вдома прилітало весь день.
Дві легкові машини, влізли тільки собаки та трохи корму. Зараз залишилось 12 собак
Частину знайшли руки в Европі. |