<< назад
<< back

 

Владелец Елена Богаченко, Макаров
Бостон Терьер MALIBU LAKSHERI REGAN'RA

 

Заводчик Регіна Балжик:
Я, кидаю вам під ноги цю фотографію і цим 49 країнам, які підтримують Росію, щоб гроші, які вони платять у скарбницю, могли знову купувати знаряддя для вбивства Мирного Народу України та їхніх тварин.

Цей хлопець наш випускник MALIBU LAKSHERI REGAN'RA був убитий у себе в будинку в місті Макарів (Київська область), коли окупанти Російської Федерації зайшли до їхнього будинку.
Вони перерізали ножем горло цьому маленькому собаці лише тому, що він гавкав на непроханих злісних гостей.

У будинку було двоє дітей, дві дівчинки, старша змогла вирватися, а молодшу 11-річну дівчинку взяли в полон... Коли весь провулок зібрався і просив щоб віддали дитину за викуп, окупанти погодилися, і сказали всім розійтися по боках і тільки щоб старша сестра встала по середині дороги і тоді вони пустять молодшу дівчинку йти до неї ... так і зробили люди ... і, потім окупанти змусили бігти маленьку дівчинку до старшої сестри, і в слід їй по п'ятах стали робити обстріл зі своїх автоматів!

Чи буду я вам говорити, що у нашого Малібу були великі плани на Шоу Кар'єру, і як Племінний Плідник... у нього теж був розписаний план на кілька років уперед.

Тому вашому голосуванню, можете топтати ногами це фото, і цього Бостон Тер'єра який до останнього захищав свій будинок і свою маленьку господарку.